چاپ این صفحه

گیتی پسند اصفهان

پنج شنبه, 06 فروردين 1394 19:20
منتشر شده در محصولات
نوشته شده توسط  خواندن 51249 بار
رای دادن به این مورد
(7 آرا)

SGP UP WATER

 گروه صنایع  گیتی پسند  

شروع فعاليت مراكز تحقيقات پليمر، مكانيك و برق گيتي پسند در سال 1377، و كسب نتايج علمي، كارآمد و اثربخش در  صنعت ساختمان و تاسيسات، زمينه توليد انواع محصول در اين حوزه ها را فراهم كرده و موجب شد تا به امروز، اين گروه صنعتي با توجيه فني و اقتصادي، بالغ بر سي واحد توليدي را طراحي و راه اندازي نمايد.

عمده كالاهايي كه محصول مراكز تحقيقاتي گيتي پسند است، گواهينامه ها و استانداردهاي ملي و بين المللي را احراز كرده و مي تواند در بازارهاي داخلي و بعضا خارجي، با محصولات مشابه رقابت كند.

گيتي پسند، سال ها قبل با لوله و اتصالات تك لايه آذين لوله و كمي بعدتر، با نيوپاپ پنج لايه، پاي در بازار رقابت مي گذارد و موجب چرخش خدمات تاسيسات در ايران مي شود 

گيتي پسند در قامت برندهايش از قبيل نيوپايپ، آذين، سپهرفوم، نيوفلكس، سكويا و ده ها برند ديگر بالغ بر سيزده سال است، علاوه بر حضور در زنجيره تامين مواد اوليه بسياري از كارخانجات توليدي كشور، به صورت مستقيم در خانه و زندگي اغلب خانواده هاي ايراني حضور داشته و براي آسايش و آرامش آنها تلاش كرده است.

بنيانگذاران گروه صنايع گيتي پسند، اين مجموعه عظيم صنعتي كه از ابتدا تا كنون رو به رشد و توسعه بوده و همواره دانش فني روز را براي توسعه مداوم كارخانجات و ارتقاء خطوط و امكانات توليد به كار گرفته، با اين هدف تاسيس كردند تا خلاق و پيشرو در صنعت تاسيسات و ساختمان ايران به پيش رود و يكي از بزرگترين شركت‌هاي صنعتي ايراني در زمينه توليد ملي و اشتعال پايدار باشد.

انديشه و تحرك گيتي پسند در صنعت تاسيسات و ساختمان ايران زمين آرام و مبتني بر دانش بومي بوده و همواره تلاش شده تا بهترين محصول، با برترين كيفيت و مناسب ترين قيمت در اختيار مصرف كننده قرار بگيرد.

گروه صنايع گيتي پسند، يكي از مهمترين گروه هاي توليدي كشور است كه شركت‌هاي مختلفي چون: نیوپایپ ، آذين لوله سپاهان ، نیوفلکس ، سپهرفوم و ... را شامل مي‌شود و به عنوان يك مجموعه صنعتي دانش بنيان، يكي از به روز ترين، جوان ترين و مجهزترين گروه‌هاي اقتصادي برآمده از بخش خصوصي و مشاركت و همت مردمي بوده و هم اكنون مانند درختي تنومند در زمين حاصلخير توليد و صنعت كشورمان ريشه دوانيده و كارآفريني را به بهترين شكل متجلي ساخته است.

در حال حاضر بالغ بر 3000 نفر در اين گروه صنعتي مشغول به كار بوده و محصولات متنوع گيتي پسند علاوه بر فروش در اقصي نقاط ايران عزيز، به تعداد زيادي از كشورهاي خارجي صادر مي شود.

 

 

Untitled-21

 آذین

جهت مشاهده لیست قیمت و کاتالوگ آذین و دریافت پیش فاکتور بر روی " آیکون "  روبرو کلیک کنید                           

Untitled-2

 نیوپایپ

جهت مشاهده لیست قیمت و کاتالوگ نیوپایپ و دریافت پیش فاکتور بر روی " آیکون "  روبرو کلیک کنید        

Untitled-3

 نیوفلکس

جهت مشاهده لیست قیمت و کاتالوگ پوش فیت نیوفلکس و دریافت پیش فاکتور بر روی " آیکون "  روبرو کلیک کنید .

 

 

 

             talar17talar7talar1talar8talar15talar12

 Untitled-1 مطالب مرتبط به این بخش :       نیوپایپ       آذین        نیوفلکس      پوش فیت پلیران     پوش فیت نیک بسپار     پلیمرگلپایگان

 

exoongroup

آخرین بار تغییر یافته جمعه, 14 فروردين 1394 12:06