My Account

Open/Close

با تشکر از نظر شما!

ایمیل:
موضوع:
پیغام:
پنج به علاوه هفت؟ (جواب بصورت شماره)
Open/Close

Facebook Comments

Open/Close

گروه اکسون | EXOONGROUP

order

pishfactor

online1

 

 

akhondi94 200 200 

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به وجود بیش از ۲۵۰ هزار مسکن خالی در شهر تهران گفت: در این شرایط بدون داشتن طرح و برنامه ۲۴۰ هزار واحد مسکونی در شهرهای جدید مانند پرند، پردیس، هشتگرد در اطراف تهران تعریف کردند که ظرفیت برای این مقدار جمعیت وجود ندارد.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)؛ عباس آخوندی به مناسبت روز جهانی شهرسازی در هم‌اندیشی با نمایندگان نهادهای حرفه‌ای و انجمن‌های صنفی فعال در حوزه شهرسازی اظهار کرد: نمی‌خواهم به شرایط سخت و تنگناهای مالی که دولت با آن مواجه است، اشاره کنم ولی ابتدا باید فهمی از تحولات شهری و آن چه بر شهرهای ایران گذشته است، پیدا کنیم و سپس به مباحث مالی و اشتغال بپردازیم.

وی افزود: فرض کنیم که دولت بسیار پر پول بود که اگر این روند ادامه بحث شهرسازی در ایران باشد و فهم ما از تحولات شهری همین فهم کنونی باشد، حتی اگر ۱۰ برابر مبالغ فعلی پول داشته باشیم نه تنها هیچ اتفاقی نمی‌افتد بلکه بحران را زیادتر می‌کنیم.

وزیر راه و شهرسازی با بیان این که نداشتن یک تحلیل مورد اجماع در بین نخبگان مسائل شهری ایران یکی از مشکلات ماست، افزود: همه ما از تحولات اجتماعی و بحث توسعه ایران صحبت می‌کنیم ولی وقتی موقع عمل می‌رسد، همه دنبال این هستند که دولت پول را توزیع کند تا پروژه تعریف شود. آخر کار ما هنوز در جامعه مهندسی‌مان دنبال این هستیم که سرویس ارائه کنیم بدون این که به حل مسئله بپردازیم.

آخوندی تصریح کرد: تحولات شهری ایران نشان می‌دهد بخش عمده‌ای از جمعیت جابه‌جا شده است. در حال حاضر ۷۲ درصد جمعیت ایران شهری و ۲۸ درصد روستایی است یعنی جابه‌جایی بزرگی در ایران رخ داده که باید در طرح مباحث متناسب با این شرایط اقدام کنیم.

وی ادامه داد: زمانی صحبت از طرح جامع و تفصیلی بود. در حال حاضر تمام شهرها طرح جامع و تفصیلی دارند و چند بار بازنگری شده است. زمانی در جابه‌جایی جمعیت نیاز به توسعه انبوه مسکن بود اما آیا واقعاً هنوز تصور این است که امکان تعریف پروژه‌های جدید وجود دارد. آیا مسکن مشتری دارد؟

وزیر راه و شهرسازی با تأکید بر این که نمی‌گویم دولت بستر را فراهم نکند، گفت: مهم این است که بدانیم از شهر چه اندیشه‌ای داریم. آیا تصور می‌شود که می‌توان یک بار دیگر یک میلیون مسکن مهر ساخت؟

آخوندی به وجود ۳۰ درصد جمعیت بدمسکن در ایران اشاره کرد و گفت: مسائل شهری ما حاشیه‌نشینی یا از بین رفتن بافت‌های میانی و تاریخی شهرهاست. ۳۰ درصد جمعیت ایران در بدمسکنی بسیار شدید زندگی می‌کنند. آن‌وقت بعضی‌ها انتظار دارند برای آنها پروژه‌ و کار تعریف کنیم.

وی ادامه داد: ما چند نفر داریم که به شهر بهارستان که صددرصدش حاشیه‌نشین است، برود و مشکل آنها را حل کند. قلعه‌حسن‌خان چهارصد هزار نفر جمعیت دارد. حالا چه طرحی می‌خواهید برای آن تعریف کنید؟ کدامیک از طرح‌های تفصیلی ما مسئله بافت تاریخی تهران و مشهد را حل می‌کند؟ بنابراین به نظرم در مسئله تعریف شهرسازی مشکل داریم.

آخوندی به روند مدیریت شهری در دهه‌های گذشته اشاره و خاطرنشان کرد: روزی که شهرسازی دچار سوداگری مطلق شد و تمام قوانین شروع به خرید و فروش شد، متأسفانه جامعه حرفه‌ای ایران نسبت به این مسئله هیچ حساسیتی نشان نداد. ۲۴۰ هزار واحد مسکونی در شهرهای جدید اطراف تهران تعریف کردند که در حال ساخت است اما آیا ظرفیت برای این مقدار جمعیت وجود دارد؟

وی با تأکید بر این که من مسئولیت دارم در برابر جامعه، گفت: بحث من این است که آخر کار باید از این که شهرسازی ایران به چه مسیری می‌رود تحلیل داشته باشیم.

وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: تقاضاهای جدید در تهران دیگر کارکرد ندارد. در شیراز، مشهد و تبریز هم با این مسئله مواجهیم. یک اتفاقی رخ داده که ما متوجه نشدیم و به روند بساز و بفروشی ادامه داده‌ایم.

آخوندی با اشاره به معضل شهرفروشی در کلانشهر تهران اشاره کرد و افزود: هنوز فکر می‌کنند می‌توانند در منطقه یک تهران برج‌های چند ۱۰ طبقه بسازند. برای یک پروژه در شمال تهران یک میلیون و هفتصد و پنجاه‌هزار متر مربع زیربنا تعریف شده است. یعنی هر یک نفر در تهران به اندازه پنجاه متر مربع در این پروژه سهم دارد.

وی به خاطره‌ای اشاره کرد و یادآور شد: با یکی از شهرداران سابق صحبت می‌کردم و به او گفتم شما که این قدر قوانین را خرید و فروش می‌کردید چند نفر در روز به شما مراجعه می‌کردند؟ او پاسخ داد: تمام درآمد شهر از همه شهروندان یک طرف و درآمدی که از پنجاه نفر به دست می‌آوردیم طرف دیگر.

وزیر راه و شهرسازی تأکید کرد: در چنین شرایطی بازخوانی و بازآفرینی شهری در چارچوب یک دستور کار شهری در روزگار معاصر می‌تواند از طریق بازتعریف هویتی، فرآیندی و ساختاری چارچوبی بنیادین را برای خروج از چالش‌های معاصر توسعه در ایران فراهم کند. ما نیاز داریم تا برای رسیدن به مکان مطلوب زندگی، محیط امن، آسایش و فضای بالنده حقیقت و عنصر معنایی زندگی را در شهر به عنوان یک سازمان اجتماعی جست‌وجو کنیم.

لوله و اتصالات | گروه اکسون

Prev Next

پلیران

05 فروردين 1393

پلیران

 شرکت پلی ران اتصال پلی ران اتصال در اوایل دهه 1350 با آگاهی . درک عمیق... ادامه مطلب

آذین لوله سپاهان

29 اسفند 1392

آذین لوله سپاهان

                  آذین لوله سپاهان كارخانه آذین لوله سپاهان در سال 1377 در زمینی به وسعت 14000 متر... ادامه مطلب

سینا لوله یزد

29 اسفند 1392

سینا لوله یزد

شرکت سینا لوله یزد شرکت سینا لوله یزد در تیر ماه سال 1381 با هدف تولید... ادامه مطلب

سوپرپایپ

05 فروردين 1393

سوپرپایپ

 شرکت سوپرپایپ سال‌هاست همه‌ي دست‌اندكاران و متخصصين تأسيسات دركشور، سوپرپايپ را به عنوان يك شركت متفاوت... ادامه مطلب

سوپردرین

05 فروردين 1393

سوپردرین

  پوش فیت سوپردرین سيستم فاضلابي سوپردرينمحصولي از سوپرپايپ براي لوله‌كشي فاضلاب ساختمان‌هاست. ويژگي‌ها- سيستم سوكتي براي نصب... ادامه مطلب

پلی اتیلن تک ستاره گلپایگان

29 اسفند 1392

پلی اتیلن تک ستاره گلپایگان

  پلی اتیلن تک ستاره گلپایگان روند رو برشد استفاده از مواد پلاستيکي و بطور خاص پلی اتيلن در... ادامه مطلب

پلیکا تک ستاره گلپایگان

29 اسفند 1392

پلیکا تک ستاره گلپایگان

 لوله پلیکا تک ستاره گلپایگان  لوله های پی وی سی تولید این شرکت شامل لوله های... ادامه مطلب

لوله سینا لوله یزد

29 اسفند 1392

لوله سینا لوله یزد

  سینا لوله یزد لوله و اتصالات سینا لوله یزد طبق استانداردهای DIN8077-8 و DIN16962 و موسسه... ادامه مطلب

پوش فیت سایلنت پلیران

29 اسفند 1392

پوش فیت سایلنت پلیران

پوش فیت کاملا بی صدا پلی ران اتصال  با متراکم شدن جمعیت در شهرهای بزرگ .... ادامه مطلب

نیک بسپار

05 فروردين 1393

نیک بسپار

  شرکت نیک بسپار نیک بسپار متشکل از لوله و اتصالاتی است که از نظر کیفیت جنس... ادامه مطلب

پوش فیت پلیران

29 اسفند 1392

پوش فیت پلیران

سیستم فاضلابی پوش فیت پلی ران . آخرین تکنولوژی روز در ایران است که به... ادامه مطلب

لوله تک لایه سبز نیک بسپار

02 فروردين 773

لوله تک لایه سبز نیک بسپار

  لوله سبز (سفید ) نیک بسپار     لوله سبز ( سفید ) نیک بسپار  شمـا می تـوانید جدیدترین... ادامه مطلب

درباره ما

Untitled-154گروه اکسون با بهره گیری بیش از 18 سال تجربه و فعالیت ارزنده در زمینه فروش و پخش لوله و اتصالات ساختمانی و دارا بودن نمایندگی از تولیدکنندگان برجسته داخلی و واردکنندگان معتبر ، مجموعه ای از مطلوب ترین و با کیفیت ترین کالاها و اجناس را در زمینه لوله و اتصالات فراهم نموده و در انباری به وسعت 1700 مترمربع و با ذخیره مناسبی از کالا همواره آماده ارائه خدمت می باشد .

تماس با ما |

ReverseIP Icon 16  بدون شک تعامل کارآمد با مشتريان جزو اهداف اصلي راهکار اکسون محسوب مي شود، در همین راستا ما آماده هستیم تا ازطرق مختلف به منظور سهولت شما ، اين ارتباط را با شما برقرار نمايیم .

شما می توانید هر روز از ساعت 8 الی 19 از دو روش زیر با ما تماس بگیرید :

1- گفتگوی آنلاین :     کارشناسان فروش آماده هستند تا به تمامی سوالات شما به صورت آنلاین و بطور جامع و کامل  پاسخ دهند برای این نوع ارتباط کافی است تنها بر روی آیکون  " آیا سوالی دارید ؟ "  در گوشه سمت راست صفحه خود کلیک کنید .

2- تلفن  فروش :       77120352 - 77123409 - 77120353 - 77123401   (021)

                              77089130 - 77089132 - 77083841 - 77083843    (021)

خبرنامه اکسون

جهت دریافت رایگان جدیدترین لیست قیمت لوله و اتصالات در خبرنامه ثبت نام کنید

 

Exoon Group

Untitled-1By Exoon Group 5.0 stars based on 35 reviews
Google | Google+

چرا ما انتخاب شما خواهیم بود ؟ | پاسخ به این پرسش بسیار ساده است :

ارتباط مستقیم با مشتریان به ما این اجازه را میدهد تا نیازهای آنها را بهتر و سریعتر شناسایی کرده و بر اساس این نیازها بهترین خدمات را ارائه نماییم 

     √ مناسب ترین قیمت ( ارائه بیشترین تخفیف )                                                              یکی از فواید شناخته شده فروش مستقیم ، توانایی فروش محصولات با ارائه بیشترین تخفیف است شما با خرید از ما این امکان را خواهید داشت تا محصولات خود را با صرف کمترین هزینه تهیه نمایید .

    √ پرداخت وجه پس از تحویل اجناس                                                                                 ما این امکان را برای شما فراهم کرده ایم تا بعد از دریافت کامل محصولات و تایید شما از نظر مارک و تعداد درخواست شده ، وجه آن را بپردازید .

    √ مرجوع اجناس اضافی                                                                                                  یکی از دغدغه های شما همیشه عودت اجناس مازاد می باشد . ما این امکان را برای شما فراهم کرده ایم تا پس از اتمام کار ، لوله و اتصالات مازاد را مرجوع کرده و مبلغ متعلقه را دریافت نمایید.

     √ مشاوره قبل و بعد از خرید                                                                                               مشاوره فنی از دید  اکسون بخش مهمی از خرید مناسب را تشکیل می دهد. شما با خرید از ما دسترسی مستقیم به دانش کارشناسان فنی این گروه را خواهید داشت.

    √ اولین و بزرگترین سامانه فروش آنلاین                                                                            اکسون مفتخر است به اطلاع برساند جهت رفاه حال مشتریان محترم ، موفق به راه اندازی اولین سامانه فروش آنلاین لوله و اتصالات  در کشور گردیده است .

    √ پاسخگویی و پشتیبانی قوی                                                                                           کارشناسان  اکسون این آمادگی را دارند تا از ساعت 8 الی 19 به تمامی سوالات شما پاسخ دهند .

حاضرین در سایت

ما 188 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدیدکنندگان سایت

31114734
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
5966
7277
27619
31049487
139810
253470
31114734

آی‌پی شما: 3.226.251.81
امروز: چهارشنبه، 30 مرداد 1398 - ساعت: 19:05:55
&

                                گروه اکسون اولین و بزرگترین مرکز فروش انواع لوله و اتصالات | آذين ، نيوپايپ ، سوپرپايپ ، پليران ، نيک بسپار ، گلپایگان ، نیوفلکس|