My Account

Open/Close

با تشکر از نظر شما!

ایمیل:
موضوع:
پیغام:
پنج به علاوه هفت؟ (جواب بصورت شماره)
Open/Close

Facebook Comments

Open/Close

گروه اکسون | EXOONGROUP

order

pishfactor

online1

46821

به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، سیدحسین موسویان، پژوهشگر دانشگاه پرینستون در مقاله ای برای الجزیره نوشت: درحالیکه کرونا همچنان قربانی گرفته و معیشت مردم را در سطح جهانی مختل می کند، برخی از کشورها مثل آمریکا بیش از دیگر کشورها خسارت دیده که عمدا بخاطر کوته بینی و بی برنامگی دولتشان می باشد.

وی تصریح کرد :بدون شک اکراه ترامپ در ابتدای شیوع ویروس کرونا در اتخاذ تصمیمات صحیح، موجب شد که آمریکا با بیش از ۱.۲ میلیون مبتلا و ۷۶ هزار جان باخته، بیشترین قربانیان کرونا در سطح جهان را داشته باشد.

این پژوهشگر افزود :ایران کشور دیگری است که دچار شیوع گسترده ویروس کرونا شده است.برطبق آمار رسمی حدود ۱۰۰ هزار نفر مبتلا و ۶ هزار و ۵۰۰ نفرجان خود را از دست داده اند. هرچند برخی از مقامات رسمی و متخصصین از داخل و خارج ایران معتقدند که آمار واقعی بیش از این است.

دولت ترامپ با نادیده گرفتن بی کفایتی خودش در مدیریت بحران کرونا، سعی کرد دلیل قربانیان کرونا در ایران را بی کفایتی و فساد حکومت ایران، قلمداد کند. مدیریت ایران بی تردید اشتباهی همچون عدم بستن به موقع مرزها را داشته است اما غیرممکن است که بتوان این را تنها عامل خسارات مرگبار بحران کرونا در ایران دانست.

 

دیپلمات سابق خاطرنشان کرد :از زمان خروج ترامپ از برجام و اعمال سیاست فشار حداکثری علیه ایران در دو سال گذشته و اعمال فرامرزی سخت ترین تحریمهای تاریخ معاصر از سوی آمریکا علیه ایران، موجب شده که روابط اقتصادی تمامی کشورهای دنیا با ایران را به حداقل ممکن برسد. تحریمهای که موجب توقف صدور نفت شده، تقریبا ایران را از سیستم بانکی جهانی حذف کرده و ورود کالاهای پزشکی و دارویی و بهداشتی لازم برای حفظ سلامت شهروندان ایرانی در مبارزه با کرونا را غیرممکن کرده است.

تاثیر مخرب تحریمهای آمریکا در مهار بحران کرونا در ایران، موجب شده که مجدد بحث مشروعیت، قانونی بودن و تاثیرات تحریم ها نه تنها علیه ایران بلکه در سطح جهانی مورد بحث گسترده قرار گیرد.

رهبران سیاسی، دیپلماتها، مقامات دفاعی، متخصصین، سازمانهای مدنی بسیاری در سطح جهان از دولت ترامپ خواسته اند که تحریمها علیه ایران را بردارد تا دولت ایران بتواند جان صدها هزار شهروندش درمقابل خطر کرونا را حفظ کند.

دولت ایران هم پذیرفته که تحریمها، ورود کالاهای پزشکی را دشوار کرده و لذا میخواهد که ترامپ تحریمها را فورا بردارد. محمدجواد ظریف وزیر خارجه طی توییتی نوشت که دولت آمریکا با عدم رفع تحریمها، بعد از "تروریسم اقتصادی" به "ترور پزشکی" متوسل شده و لذا از جامعه جهانی خواسته که با عدم پیروی از تحریمهای غیر اخلاقی و غیر قانونی آمریکا، "جنایات جنگی" علیه ایران را متوقف کنند.

وی در ادامه نوشت :درخواست های زیادی توسط سیاستمداران آمریکایی برای رفع تحریم ایران مشاهده شده که نمونه آن نامه سرگشاده دو نامزد ریاست جمهوری از حزب دمکرات برنی سندرز و الیزابت وارن به ترامپ و سرمقاله نیویورک تایمز در مورد ضرورت رفع تحریمهای ایران در شرایط بحران کروناست.

درعین حال درخواستهایی هم برای حفظ و تشدید تحریمها علیه ایران در دوران بحران کرونا، صورت گرفته است. اندیشکده های دست راستی آمریکا به سرکردگی "بنیاد دفاع از دمکراسی" و "آمریکن اینترپرایز" تلاش های زیادی می کنند که با استفاده از بحران کرونا، آمریکا را به سمت تحریم بیشتر و جنگ علیه ایران بکشانند. مشابه مقاله وال استریت جورنال در مورد ضرورت حفظ تحریمها، را در رسانه های مهم دیگری مثل بلومبرگ و فارن پالیسی شاهد بوده ایم.

در شرایط فعلی، بنظر می رسد که ترامپ در جهت خواست جناح تندرو حرکت کرده و بحران کرونا را فرصتی برای تشدید تحریمها می داند. دولت ترامپ نه تنها مانع وام پنج میلیارد دلاری بانک جهانی به ایران شده بلکه بعد از بحران کرونا، تحریمها علیه ایران را تشدید کرده است. چند روز پیش، ۶ ماه می، ترامپ مصوبه کنگره آمریکا در مورد ممانعت از حمله نظامی به ایران را وتو کرد.

موسویان افزود :ترامپ در جهت خواست رژیم صهیونیستی و عربستان، باور دارد که با تشدید تحریمها در دورانی که ایران سخت با بحران کرونا دست و پنجه نرم می کند، می تواند ایران را از موضع ضعف و درماندگی، به پای میز مذاکره بکشاند. او اعتقاد دارد که با تشدید خصومت علیه ایران، می تواند احساسات ملی گرایانه توده های طرفدارش را در انتخابات جدید ریاست جمهوری تحریک کرده و شانس خود برای پیروزی را افزایش دهد.

اما چنانچه منافعش اقتضاء کند، ترامپ اهل چرخش کامل در سیاست های قبلی خود می باشد.مقاومت تمام عیار ایران در مقابل تشدید فشارهای اقتصادی و سیاسی و دیپلماتیک ترامپ، می تواند مشوق چرخش ترامپ بسمت سازش با ایران شود. بحران کرونا و ضرورت های انسانی، این شانس را در اختیار ترامپ گذاشته است تا بدون پذیرش علنی شکست سیاست فشار حداکثری، بسمت حل مشکلات با ایران تغییر مسیر دهد.

به عقیده وی سرانجام معلوم نیست که ترامپ کدامیک از دو مسیر را انتخاب خواهد کرد. اگر او تسلیم فشار تندروها و تشنگان جنگ شود، ممکن است مسیر تخاصم فعلی او با ایران، منجر به درگیری نظامی هم بشود. چنین وضعیتی نه تنها موجب ویرانی بیشتر منطقه بلکه عواقب بحران کرونا را نیز تشدید خواهد کرد.

اما ترامپ می تواند با استفاده از بحران کرونا، فرصت را برای "دیپلماسی انسانی" مغتنم شمرده و با ۴ گام شرایط را تغییر دهد:

گام اول: با رفع تحریمهای مربوط به نقل و انتقالات بانکی در موارد بشردوستانه و دریافت حداقل بخشی از وجه صادرات نفتی، شرایطی را فراهم کند که دولت ایران قادر به تامین مالی مایحتاج فوری انسانی همچون امکانات پزشکی باشد.

گام دوم: او می تواند تسهیلات قانونی برای صدها هزار ایرانی مقیم آمریکا را فراهم کند تا بتوانند کمک های مالی و پزشکی برای خانواده هایشان در ایران ارسال نموده تا با کرونا مبارزه کنند.

گام سوم: انجام تبادل جامع زندانیان در دو کشور است تا در بحران کرونا، نگرانی صدها خانواده در مورد عزیزانشان را مرتفع کند.

گام چهارم: قدم نهایی ترامپ در قالب بسته کرونایی "دیپلماسی انسانی" می تواند گشایش در روابط مردمی ایران و آمریکا باشد. با گشایش روابط مردمی دو کشور، ترامپ می تواند همکاریهای مردمی متنوع از جمله در زمینه مبارزه با کرونا را تسهیل کند.

موسویان ادامه داد: روابط مردم با مردم بدون ربط آن به مذاکره و رابطه دیپلماتیک دو کشور، می تواند مشوق مسیر صلح باشد و نه جنگ.

بحران کرونا بزرگترین تهدید سلامت عمومی قرن معاصر در جهان است. در چنین شرایطی، تشدید بدترین تحریمها علیه ملت ایران، غیر انسانی و غیرعادلانه است. دولت ترامپ باید سریعا و قبل از اینکه خیلی دیر شود، این مسیر را تغییر و تحریمها را لغو کند. در غیر این صورت مسئول عواقب شوم بحران کرونا علیه سلامت میلیون ها ایرانی خواهد بود.

 
 

لوله و اتصالات | گروه اکسون

Prev Next

آذین لوله سپاهان

29 اسفند 1392

آذین لوله سپاهان

                  آذین لوله سپاهان كارخانه آذین لوله سپاهان در سال 1377 در زمینی به وسعت 14000 متر... ادامه مطلب

پلیران

05 فروردين 1393

پلیران

 شرکت پلی ران اتصال پلی ران اتصال در اوایل دهه 1350 با آگاهی . درک عمیق... ادامه مطلب

پوش فیت پلیران

29 اسفند 1392

پوش فیت پلیران

سیستم فاضلابی پوش فیت پلی ران . آخرین تکنولوژی روز در ایران است که به... ادامه مطلب

نیوپایپ

25 اسفند 1392

نیوپایپ

 شرکت آتی لوله سپاهان ( نیوپایپ ) شركت آتی لوله سپاهان در آبان ماه 1379 فعالیت... ادامه مطلب

پلی اتیلن پلیران

29 اسفند 1392

پلی اتیلن پلیران

پلی اتیلن جوشی پلی ران زمانی در شبکه فاضلاب ساختمان ها از لوله و اتصالات سفالی... ادامه مطلب

سوپردرین

05 فروردين 1393

سوپردرین

  پوش فیت سوپردرین سيستم فاضلابي سوپردرينمحصولي از سوپرپايپ براي لوله‌كشي فاضلاب ساختمان‌هاست. ويژگي‌ها- سيستم سوكتي براي نصب... ادامه مطلب

پلیکا تک ستاره گلپایگان

29 اسفند 1392

پلیکا تک ستاره گلپایگان

 لوله پلیکا تک ستاره گلپایگان  لوله های پی وی سی تولید این شرکت شامل لوله های... ادامه مطلب

پوش فیت سایلنت پلیران

29 اسفند 1392

پوش فیت سایلنت پلیران

پوش فیت کاملا بی صدا پلی ران اتصال  با متراکم شدن جمعیت در شهرهای بزرگ .... ادامه مطلب

پلیمرگلپایگان

06 فروردين 1394

پلیمرگلپایگان

شرکت پلیمرگلپایگان در جوامع كنوني سيستم‌هاي انتقال آب آشاميدني، جمع‌آوري و دفع آبهاي سطحي و فاضلابها... ادامه مطلب

سینا لوله یزد

29 اسفند 1392

سینا لوله یزد

شرکت سینا لوله یزد شرکت سینا لوله یزد در تیر ماه سال 1381 با هدف تولید... ادامه مطلب

نیوفلکس

27 اسفند 1392

نیوفلکس

 شركت پردیس گسترش اسپادانا ( نیوفلکس ) شركت نوین اتصال در سال 1384 با هدف تولید... ادامه مطلب

پلی اتیلن تک ستاره گلپایگان

29 اسفند 1392

پلی اتیلن تک ستاره گلپایگان

  پلی اتیلن تک ستاره گلپایگان روند رو برشد استفاده از مواد پلاستيکي و بطور خاص پلی اتيلن در... ادامه مطلب

درباره ما

Untitled-154گروه اکسون با بهره گیری بیش از 18 سال تجربه و فعالیت ارزنده در زمینه فروش و پخش لوله و اتصالات ساختمانی و دارا بودن نمایندگی از تولیدکنندگان برجسته داخلی و واردکنندگان معتبر ، مجموعه ای از مطلوب ترین و با کیفیت ترین کالاها و اجناس را در زمینه لوله و اتصالات فراهم نموده و در انباری به وسعت 1700 مترمربع و با ذخیره مناسبی از کالا همواره آماده ارائه خدمت می باشد .

تماس با ما |

ReverseIP Icon 16  بدون شک تعامل کارآمد با مشتريان جزو اهداف اصلي راهکار اکسون محسوب مي شود، در همین راستا ما آماده هستیم تا ازطرق مختلف به منظور سهولت شما ، اين ارتباط را با شما برقرار نمايیم .

شما می توانید هر روز از ساعت 8 الی 19 از دو روش زیر با ما تماس بگیرید :

1- گفتگوی آنلاین :     کارشناسان فروش آماده هستند تا به تمامی سوالات شما به صورت آنلاین و بطور جامع و کامل  پاسخ دهند برای این نوع ارتباط کافی است تنها بر روی آیکون  " آیا سوالی دارید ؟ "  در گوشه سمت راست صفحه خود کلیک کنید .

2- تلفن  فروش :       77120352 - 77123409 - 77120353 - 77123401   (021)

                              77089130 - 77089132 - 77083841 - 77083843    (021)

خبرنامه اکسون

جهت دریافت رایگان جدیدترین لیست قیمت لوله و اتصالات در خبرنامه ثبت نام کنید

 

Exoon Group

Untitled-1By Exoon Group 5.0 stars based on 35 reviews
Google | Google+

چرا ما انتخاب شما خواهیم بود ؟ | پاسخ به این پرسش بسیار ساده است :

ارتباط مستقیم با مشتریان به ما این اجازه را میدهد تا نیازهای آنها را بهتر و سریعتر شناسایی کرده و بر اساس این نیازها بهترین خدمات را ارائه نماییم 

     √ مناسب ترین قیمت ( ارائه بیشترین تخفیف )                                                              یکی از فواید شناخته شده فروش مستقیم ، توانایی فروش محصولات با ارائه بیشترین تخفیف است شما با خرید از ما این امکان را خواهید داشت تا محصولات خود را با صرف کمترین هزینه تهیه نمایید .

    √ پرداخت وجه پس از تحویل اجناس                                                                                 ما این امکان را برای شما فراهم کرده ایم تا بعد از دریافت کامل محصولات و تایید شما از نظر مارک و تعداد درخواست شده ، وجه آن را بپردازید .

    √ مرجوع اجناس اضافی                                                                                                  یکی از دغدغه های شما همیشه عودت اجناس مازاد می باشد . ما این امکان را برای شما فراهم کرده ایم تا پس از اتمام کار ، لوله و اتصالات مازاد را مرجوع کرده و مبلغ متعلقه را دریافت نمایید.

     √ مشاوره قبل و بعد از خرید                                                                                               مشاوره فنی از دید  اکسون بخش مهمی از خرید مناسب را تشکیل می دهد. شما با خرید از ما دسترسی مستقیم به دانش کارشناسان فنی این گروه را خواهید داشت.

    √ اولین و بزرگترین سامانه فروش آنلاین                                                                            اکسون مفتخر است به اطلاع برساند جهت رفاه حال مشتریان محترم ، موفق به راه اندازی اولین سامانه فروش آنلاین لوله و اتصالات  در کشور گردیده است .

    √ پاسخگویی و پشتیبانی قوی                                                                                           کارشناسان  اکسون این آمادگی را دارند تا از ساعت 8 الی 19 به تمامی سوالات شما پاسخ دهند .

حاضرین در سایت

ما 24 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدیدکنندگان سایت

35143716
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
1609
1515
5225
35127039
3124
47785
35143716

آی‌پی شما: 3.238.184.78
امروز: چهارشنبه، 12 آذر 1399 - ساعت: 22:09:06
&

                                گروه اکسون اولین و بزرگترین مرکز فروش انواع لوله و اتصالات | آذين ، نيوپايپ ، سوپرپايپ ، پليران ، نيک بسپار ، گلپایگان ، نیوفلکس|